تولید نسل جدیداز محصول پرطرفدار ASUS-EeePC

 

شرکت ASUS از آغازتولید نسل جدید محصول بسیارپرطرفدار Eee-PC با نام Eee-PC™-T91 خبرداد.این مدل جدید از یک صفحه نمایش لمسی چرخشی 8.9اینچی سود می برد که درکناربکارگیری نرم افزارهای ویژه به کاربران قابلیت های فوق العاده ای را درمقایسه با نسل قبلی این محصولات می دهد.

مجموعه نرم افزارهای کاربردی بکاررفته در محصول Eee-PC™-T91 به اصطلاح TouchSuite نامیده می شوند و به کاربران این امکان رامی دهند تا وظایف محوله ویا سرگرمی های مختلف را تنها با یک اشاره انگشت تجربه نمایند.برای نمونه انجام ویرایش برروی فایل های تصویری؛ساختن آلبوم های عکس و همینطور امکان ارسال دست خط برروی صفحه Desktop مخصوص آنهایی که دوستشان دارید از جمله مواردی است که ازاین طریق امکان پذیر می باشند.

کاربران می توانند  Eee-PC™-T91 را به عنوان یک Tablet-PC  تنها با یک دست خود حمل  کنند و بطور همزمان اعمالی نطیر خواندن فایل ها و جستجودردنیا اینترنت را درهنگام قدم زدن تجربه نمایند.

همچنین Eee-PC™-T91 به تی وی تیونر وهمینطور سیستم موقعیت یاب جهانی (GPS) نقشه خوانی پیشرفته تری را برای کاربران به ارمغان :آورند.این محصول دردورنگ مشکی و سفید دردسترس علاقه مندان خواهد بود.

 

صفحه نمایش لمسی و امکان تغییر کاربری به یک Tablet-PC

یکی از مزیت های بزرگ صفحه نمایش لمسی و فرم Tablet PC مانند این محصول جدید اسوس را می توان درراحتی و آزادی عمل بیشتر کاربران درهنگام استفاده ازآن دانست. با توجه تغیر زاویه 360 درجه ای صفحه نمایشگر کاربران می توانند از Eee PC™ T91 حتی درزمان هایی که ایستاده اند نیز استفاده نمایند.علاوه براینها کاربرقادرخواهد بود تا ازطریق اشاره انگشت ویا دست نوشته ، اطلاعات مورد نظرخود را وارد نمایند.

بسته نرم افزاری هیجان انگیز

برخی از امکانات بسته نرم افزاری بکاررفته در محصول Eee PC™ T91 عبارتند از:

FotoFun

 به کاربران این امکان را می دهد تا ازطریق یک آلبوم عکس مجزا بتوانند تصاویر مورد نظر خود را دراشکال مختلف ویرایش نمایند.بدین ترتیب آنها قادرخواهند بود تا تنها با یک اشاره انگشت اعمالی نظیر ویرایش عکس ها وتصاویرویا حتی عمل بارگذاری تصاویر برروی وب سایت های مختلف انجام دهند.

Memos

با استفاده ازاین امکان کاربران می توانند تا یادداشت های مهم ویا قرار ملاقات های خود را ازطریق دست نوشته وارد Eee PC T91 نمایند و برای یادآوری بیشتر در قسمت desktop ذخیره نمایند.همچنین می توان محتویات ذخیره شده توسط امکان Memos را از یک دستگاه Eee PC™ T91 به دستگاهی دیگر انتقال دهند.

Touch Gate

این امکان درواقع یک واسط گرافیکی است که علاوه برسیستم عامل اصلی می تواند اطلاعات و برنامه های کاربردی را به صورت یکجا و ازطریق نشان های گرافیکی نمایش دهد.

IE Toolbar

یک ابزارراحت درمحیط اینرنت است که به کاربران این امکان را می دهد تا ابعاد صفحات وب را با اشاره انگشت تغییر دهند.همچنین این امکان می تواند سرعت باز شدن صفحات وب وهمینطور تعویض صفحات را به راحتی انجام دهند.

زیبایی و ظرافت درکنار قابلیت حمل آسان

طراحان ASUS درطراحی محصول Eee PC™ T91 به دوعامل وزن کم و باریک بودن توجه ویژه ای نشان داده اند. Eee PC™ T91 با داشتن ابعادی معادل 225 cm در164cm وهمینطور وزنی کمتر از یک کیلوگرم (0.96kg) همراه با یک نمایشگر 8.9 اینچی بعنوان یکی از کوچکترین و درعین حال باریک ترین محصولات همرده خود شناخته می شود.بدین ترتیب کاربران قادرخواهند بود تا از Eee PC™ T91 درهمه جا وبه ویژه در جاهایی که دچار محدودیت های مکانی هستند نظیر محیط های عمومی شلوغ،به راحتی استفاده نمایند.

قابلیت اتصال دائمی

محصول جدید Eee PC™ T91 مجهز به تکنولوژی  3G plus (HSUPA) می باشد که دسترسی به اینترنت پرسرعت را درهرموقعیت مکانی امکان پذیر می سازد.از دیگر قابلیت های آن می توان به Wi-Fi 802.11n وBluetooth® اشاره کرد که می توانند برقراری ارتباطات بی سیم اینترنتی ویا ارتباط با سایر تجهیزات را میسر سازند.

 

انجام بدون وقفه سرگرمی های دیجیتال تنها با یک اشاره انگشت

علاوه بر بهبود قابل توجه در قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری ، Eee-PC™-T91  به یک تی وی تیونرنیز مجهز است که به کاربران این امکان را می دهد تا هیچگاه برنامه های تلویزیونی موردعلاقه خود را ازدست ندهد.همچنین آنها می توانند تا میزان 20 گیگا بایت از امکان ذخیره سازی اضافی آنلاین موسوم به Eee-Storage جهت ذخیره کردن فایل های مدیا استفاده نمایند.

 

 طول عمربیشتر باتری همراه با تکنولوژی Super Hybrid Engine

تکنولوژی منحصر بفرد Super Hybrid Engine (SHEASUS قادراست تا میزان مصرف انرژی را درEee PC™ T91 کاهش دهد وبدین ترتیب کاربران خواهند توانست تا تنها با یکبارشارژ باتری ،تا 5 ساعت بطور مداوم ازآن استفاده نمایند.این امر موجب می شود تا دیگرنیازی به حمل آداپتور برای مسافرت های کوتاه درون شهری نباشد.همچنین این تکنولوژی می تواند امکان تنظیم میزان کارایی دستگاه و مصرف انرژی آن را ازطریق پروفایل هایی ازپیش تنظیم شده دراختیار کاربران قرار دهد.با استفاده از تکنولوژی SHE ،میزان کارایی تا 14%افزایش می یابد.

 

منبع :

http://patrislaptop.mihanblog.com/

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 27 آذر 1388    | توسط: مصطفی    | طبقه بندی: اطلاعات عمومی رایانه، لپ تاپ و نو آوری، تکنولوژی و فن آوری روز،     | نظرات()