باریک ترین لپ تاپ جهان در سال 2009

VAIO X

 

 

هر روز عرضه نت بوک ها و نوت بوک های باریک و سبک بیشتر می شود و شرکت های مختلف با عرضه محصولاتی باریکتر و سبکتر که در عین حال قدرت بیشتری هم داشته باشند، بازار رقابت را گرم تر می کنند.

 در راستای این رقابت ظاهراً سونی هم بزودی،  VAIO X را عرضه می کند؛ وایو ایکس -که هنوز مشخصات آن اعلام نشده که بدانیم با یک نت بوک طرف هستیم یا نوت بوک- باریکترین وایویی خواهد بود که سونی تا به حال ارائه کرده و حتی در رقابت با مک بوک ایر هم پیروز میدان است.

  قطر وایو ایکس تنها 0.55 اینچ (معادل 13,97میلیمتر) و وزن آن هم به واسطه بدنه ای از جنس کربن، تنها 680 گرم است. این در حالی است که مک بوک ایر 19,3 میلیمتر قطر دارد. البته این محصول سونی رکورد باریکترین نوت بوک یعنی را هم با قطر 16,51 میلیمتر شکسته است.

 بر اساس این خبر که منتشر کرده، صفحه نمایش این محصول سونی 11.1 اینچ است و پردازنده اتم اینتل قلب تپنده آن خواهد بود. همچنین سونی نوید باتری قوی را برای این وایو داده که احتمالا مک بوک را پشت سر خواهد گذاشت.

گفته می شود این محصول سونی در برلین رونمایی خواهد شد.

 

منبع :

http://forum.persiandown.com/http://patrislaptop.mihanblog.com/

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 آبان 1388    | توسط: مصطفی    | طبقه بندی: اطلاعات عمومی رایانه، لپ تاپ و نو آوری، تکنولوژی و فن آوری روز، Sony_Vaio Laptops،     | نظرات()